Muesli - 1 Lb.

Muesli - 1 Lb.

Regular price $5.00
COMBINATION OF ROLLED RYE, WHEAT, BARLEY, OATS, & TRITICALE MIXED WITH RAISINS AND DRIED APPLES.  CAN BE EATEN HOT OR COLD.